Praėjęs savaitgalis pajūryje tapo tikru išbandymu tiek poilsiautojams, tiek gelbėtojams. Pirmieji šios vasaros rimtesni karščiai į Palangos ir Klaipėdos paplūdimius sutraukė minias žmonių, o gelbėtojams teko spręsti ne tik dėl kaitros sunegalavusių poilsiautojų problemas, bet ir ieškoti pasiklydusių vaikų bei drausminti saugumo taisyklių nepaisančius poilsiautojus.
Pilnas straipsnis ve.lt svetainėje.