Sekmadienį audra Lietuvoje pridarė rimtų bėdų – gyventojai dalinasi vaizdais ir nuogąstauja dėl suniokoto derliaus. „Daržoves auginsim vandenyje“ , – dalinasi „Orų entuziastų“ grupės narė. „Džiaugiamės tik stogais ir kad langai atlaikė. Derliaus nebus, medžiai, vaismedžiai skylėti...“ , – rašo kita narė, pasidalinusi vaizdais iš Kauno.
Pilnas straipsnis tv3.lt svetainėje.